Χρησιμοποιούμε τα cookies για να βελτιώσουμε την εμπειρία σας στο παιχνίδι και να αναλύσουμε την επισκεψιμότητα μας. Επίσης μοιραζόμαστε τις πληροφορίες της σελίδας μας για εσάς με μέσα κοινωνικής δικτύωσης, εταίρους διαφημίσεων και αναλύσεων. Λεπτομέρειες OK
ΓΡΑΨΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΞΕ ΔΩΡΕΑΝ !

Σύνταξη Δελτίου Τύπου

Επίσημο Περιοδικό MyRacingCareer.com
Γλώσσα:

Je toto koniec?

Slovenčina 10.01.2014 -

Zdravíme všetku verejnosť ktorá občas spraví zdá sa neuveritelný krok a zablúdi sem. Naša redakcia /teda ja :-)/ aj keď nepôsobí v tejto oblasti dosť dlho na to aby mohla niečo hodnotiť, predsa len sa po dlhom váhaní rozhodla ozvať. A pre tých ktorý sa nedostanú až na záver tejto tlačovky, prosíme už teraz o vyjadrenie podpory respektíve súhlasu alebo nesúhlasu s našim názorom olaikovaním tejto tlačovky. Pre tých ktorý tlačovky hodnotia, poprosím zaroveň o vylúčenie tejto tlačovky z hodnotenia. Nepíšeme ju kvoli odmene.

Takže v prvom rade pár čísiel.
Británia: 1973
Česko: 1935
Taliansko: 1729
Maďarsko: 1476
Rusko: 1318
Slovensko: 1282
USA: 1105
Fínsko: 1062

Sú to krásne čísla. Ale čo vyjadrujú? Dočítal som sa, že je to počet manažérov tej ktorej krajiny. A zoznam je samozrejme omnoho dlhší. To sú len krajiny na popredných miestach a spolu má táto hra 27 460 registrovaných manažérov. Super. Otázka na vedenie. Kolko hráčov má táto hra naozaj? Čo tak do hry implementovať v tých štatistikách poradie krajín podľa aktívnych manažerov? A čo je to aktívny manažér? No podľa mňa sa do toho kludne moze zahrnuť každý kto je na hre aspon raz týždeň. Alebo čert to ber, aspoň raz za mesiac. A mesačne by sa to mohlo aj vyhodnocovať. Na uvodnej stránke nech kludne ostane počet registrovaných. :-) Myslím si, že to poradie krajín by sa asi pekne premiešalo. Aj keď samozrejme že to poradie je uplne nepodstatne. Skor mi ide o realnejsie čisla a mozno len o pochopenie toho preco z 1280 manažerov nikto tu nežije....

A možno by to bolo dobré tak nejak podobne urobiť aj čo sa referalu týka. Rosposlal som link kam som vedel a je pravda že možností nemám zrovna vela, ale ráta mi to 29 ludí aj kedmusim sám so zialom konstatovat, že hrat to ostali mozno nejaký traja. A tak by sa asi aj viac hodilo, keby mi to rátalo len ludí ktorý ziskajú aspon, trepnem 5 skuseností.

Vzhľadom k tomu, že nemám možnosť vyjadriť sa k činnosti iných velvyslancov, zástupcov krajín, prekladatelov či moderátorov, budem sa venovať len tým ktorých vidím, resp. nevidím. Slovenským a českým. A popravde vidím len českých. JE síce pravda, že ked som tento týžden zbadal prispevok od SK DEPUTY, aj som sa potesil. :-) Boli to síce len 3 príspevky a aj to k uplne inej hre, tak ale aspoň skočil do štatistiky že ako jediný zo slovenských zastupcov hry sa ocitol na fore za posledných 7 dni. :-) Ak by ale niekto hladal v zozname všetých príspevkov na SK fore niekoho zo zástupcov, v prvej 20tke nenajde veru nikoho. Samozrejme Debika nerátam. :-) A pravdu povediac, ak by chalani od susedov občas nezbehli pozrieť čo zase "vypotil Vili," tak to SK forum by vlastne ani nebolo. Samozrejme česť výnimkám ako je napr. Formulák. :-)
Mať fórum je super a dal som si tú namahu a prešiel ho v podstate uplne komplet. Od čias keď hra začala. A je pravda že otázok bolo veľa, a veľa z nich bolo zodpovedaných, ale hra sa pohľa a sú ďalsie otázky. Nové alebo možno aj staré a nezodpovedané. A zdá sa, že nie je nikto kto by toto vyriešil. A ja sa pýtam. NEMAL BY TO NIEKTO RIEŠIŤ? Je fajn mať moderátora. Je fajn mať niekoho na koho sa može každý obrátiť s otázkou. Ale čo z toho keď ten niekto nemá záujem? A ak možno aj záujem má, na druhej strane nemože a nevie fundovane odpovedať? Moj velmi dobrý priatel ma strasne dlho prehovaral aby som s ním hral nejaký ten menežér. Vzdy som to odmietal hlavne preto, že ako stará skola som lepsí v rustine ako v angličtine. Ked ma pritiahol sem, potesil som sa. Hurá. Slovenská hra a dokonca slovenský tvorca. Normálne som si myslel, že to tu bude jedna banda. Ze slováci budu vediet o veciach skor ako sa bude iným o niecom este len snívať. :-) Ale prd. Obcas mam pocit že tu žije všetko okrem tej našej bandy. A to je vlastne navrat aj k tej prvej časti. Kolko ma ta slovenská banda zivých duší? :-)
No a teraz k samotnej hre. Nech uz teda zabrdnem do uplne vsetkeho. :-) Ako sa poznám, urcite som to uz niekde pisal, ale opakovanie je matka mudrosti. A zaroven sa aj vopred ospravedlnujem ak to je riesene na inych forach a ja len kvoli svojej jazykovej negramotnosti o tom neviem. :-)
Hra je na prd.


Zartujem. Fandím jej ako sa len dá. :-) Potencial ma uplne super, nevyzaduje neustalu pritomnost na PC a je vidiet, že vyvojari stale na niecom pracuju. Som tu síce novačik ale vidím to a urcite vsetci ktorý su tu od zaciatku musia uznat,ze hra pred tým a teraz je jedna a milion. To vsetko je fajn. A v podstate sa musim vratit k svojej druhej casti svojej spravy a to je prepojenie. To je jedina vec ktorú možem hre vytknuť. :-) A aj to v podstate zase nie hre ale ludom. Je pochopitelne, že otravovať Debika ktorý sa zaobera vyvojom hry, riesením milionov veci s ludmi ktorý mu s tým pomahaju je blbosť. Ale prečo tu nie je niekto, kto by o tom písal? Nemusí to byť pre mna a na nasom fore. Može to byt v novinkách. Zastavam nazor že napísať to v aspon malom predstihu neuberie hre na zaujimavosti. :-) A zaroven sa tak trochu zamyslam aj nad sebou. :-) Som tu fakt len ja taky debil co si proste nevie naklikať závody a dať každému svatý pokoj? :-) Naozaj len mna zaujíma aké sú plány s hrou do budúcna? Prečo sa TO-DO list neposúva keď všetci vedia že by mal? :-) Otázkou je možno tak trochu aj to, či hnanie sa za novými prídavkami do hry nie je na ukor riesenia malých vecí. Vecí ktoré ludia vidia a vnimaju. Ano, som frfloš. :-) Som držka nevymachaná ale nemyslím to v zlom. :-) Takže ak som niekoho naštval, sorry. Mojim jediným zámerom je zistiť či si nemám zrušiť účet.
A založiť si ho ako čech. :-) Zase len pokus o vtip. Proste toto adresujem vedeniu a chalanom ktorý by mohli s tou našou komunitou niečo robiť. Teda vlastne asi len so mnou. :-) :-) :-)Ale nie. Verím tomu, že ak sa do hry zavedie niečo čo bude nutit k spolupráci, tak sa kopec ludí zobudí a urcite nie len zo zastupcov hry. Aj preto verím a dufam, že aj keby do hry nemala byt najblizsieho pol roka alebo rok pridana ziadna nova trat, tak to urcite nebude luto nikomu viac ako to, že tu nemoze s nikým v nicom spolupracovat. :-)A tiež je mojim osobným zbožným želaním už nikdy v novinkách nečitat že práca na G1, F1, S3 alebo na hociakej inej skratke skoro hotová. :-) Ale radsej by som si prečital, tento rok mame v plane toto a toto a to bude mat za nasledok toto a toto a bude to na toto a toto. Nas zamer je toto a toto a toto bude robit toto a hento bude robit tamto. A potom obcas napisat tak z toho vsetkeho tamtoho sme urobili toto a toto, hento sme vypustili lebo hento a tak. :-) Asi ako tie nove vlastnosti. :-) Mame ich, mozme ich trenovat. Podla zakladneho vysvetlenia cloveka napadne. Aha, motorkar. A hned potom milion otazok. :-) Bude na to extra jazdec? Nebude? Bude k vlastnostiam aj nejaky trener? Nebude? Extra trening? Bude, nebude? Motorky budu ake? Kolko ich bude? Bude to ako s autom? Jedna oficialna a dalsie sukromne? Vie na to niekto odpoved? :-) Mna tie odpovede zaujimaju. :-) A maly priklad, ak by sme vedeli ze napr. Mame v plane pridat do hry motorky, k nim vlastnosti a toto a toto a toto a potom do hry pridu vlastnosti, kazdy by si asi miesto miliona otazok povedal. Aha. Tak vlastnosti uz z toho balika o ktorom pisali mame. :-) Ale sak urcite sa chapeme a tak dufam, ze imaginarnou odpovedou na nadpis tlacovky je "NIE. TO JE ZAČIATOK." :-)

Tak prajem dobrú hru a príjemný podvečer. :-)

Αντίδραση

Γλώσσα:
Τίτλος:
Κείμενο:
BOLD ITALIC UNDERLINE IMAGE URL

I feel honored...

Ελληνικά 02.03.2026 - I am kind of new to this game, so I feel honored to witness the return of such a historic figure here. I can't wait to read your upcoming releases!!! Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

ΝΕΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΠΟΝΣΟΡΕΣ

Ελληνικά 21.10.2025 - https://app.myracing... Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

Δοκιμαστικά

Ελληνικά 24.03.2025 - Και στα 4 βάλτε το 1, για να κάνετε τους μέγιστους γύρους Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

Οδηγός συνέχεια

Ελληνικά 16.12.2024 - Στις Πνευματικές ικανότητες επίσης σημαντική και ίσως σημαντικότ... απο την Γενναιότητα και τη Ψυχραιμία, είναι τα Αντανακλασ... Οπότε ισως να είναι καλύτερο να ανεβάζουμε τα αντανακλασ... πριν τις άλλες 2 ή παράλληλα και τις 3. Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

Οδηγός

Ελληνικά 16.12.2024 - Οπωσδήποτε 18 ετών, μέγιστη ευφυΐα (100) και μετά από αυτό έχουν δύο άλλες δεξιότητες για να διαλέξουν: χάρισμα ή διαχείριση ανθρώπων. Είναι σημαντικό να ξεκινήσετε με τις δεξιότητες στο μέγιστο, αφού οι τελευταίοι πόντοι είναι οι πιο δύσκολοι στην ε... Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

Όλα πάνε καλά

Ελληνικά 06.10.2022 - Όλα πάνε καλά, όλα ανθηρά ! Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

Πρώτη Νίκη

Ελληνικά 20.10.2019 - Ο νεαρός πιλότος Εκτορας Μποτρίνι και η ομάδα του, χρησημοποι... τα καλύτερα υλικά και εκτελώντας κατα γράμμα την συνταγη της επιτυχίας κατεκτησαν την πρώτη θεση στον αγωνα των Η.Π.Α. Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

κερματα

Ελληνικά 11.06.2017 - χρειαζομαι μερικα κερματα παρακαλω.δεν εχω κανενα.αν καποιος εχει πολλα, παρακαλω να μου δωσει Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

για χαρά από κακόβατος Ν.ηλείας

Ελληνικά 14.02.2017 - καλή επιτυχία σε όλους τους έλληνες οδηγούς Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ!!!

Ελληνικά 09.01.2016 - Εύχομαι σε όλους τους Έλληνες οδηγούς ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για τη νέα χρονιά, ΥΓΕΙΑ και πολλές επιτυχίες! Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

Racing Clubs Series S65

English 01.06.2026 - <p class="isSelect... src="https://i.... alt="" align="none&quo... class="isSelect... <strong>Season 65 now officially completed</strong>, it's the perfect time to look back at how the Racing Clubs Championship evolved throughout the campaign and see which teams managed to maintain their momentum, which ones climbed the standings, and which surprised everyone along the way.</p><p&... we begin, a quick note: if you notice that Round 2 is missi... Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

F1 Season 65 Review: Winners and Disappointments

English 25.05.2026 - <div align="justify&... this season review, “Winners” are drivers and teams who, in my opinion, exceeded expectations, while “Disappointments” are those who underperformed relative to their budget, potential, or pre-season projections. These labels should not be interpreted as definitive judgments on a driver’s or team’s overall quality, talent, or long-term ability. A “Disappointment” designation can simply reflect a difficult stretch of results caused by mistakes, mechanical failures, ... Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

Is It Really the Game… or How We Choose to Play It?

English 06.05.2026 - <div>I don’t think the core gameplay of My Racing Career needs fundamental changes. If the game starts to feel stale, there’s actually quite a lot users can do about it.</div><d... you mentioned, many people fall into the same patterns, same career path, same specialization, similar or even identical series progression… If you repeat that for years (or even over a decade), it’s natural that things begin to feel repetitive. But MRC already offers a wide range of possibilities that,... Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

Porsche Stays Strong in the Face of Bad Luck!

English 27.04.2026 - <div style="text-align: left;">With nine races to go in Season 65 of Formula 1 on MRC, Porsche continues to demonstrate strong performances, currently sitting only 11 points back of the reigning champs Red Bull, keeping their position as a serious contender as the battle for the Constructor's Championship heats up as the season gets further in!</div><div style="text-align: left;"><b... style="text-align: left;">Andrej Vidmar leads the charge ... Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

Porsche Racing Takes Early Championship Lead!

English 27.03.2026 - <div style="text-align: left;">Porsche Racing has made a commanding start in Season 65 of Formula 1, establishing themselves as title contenders once again as they look to win their first Constructor's title since Season 52. After a series of impressive race finishes, Porsche finds themselves at the top of the standings having won three out of the first four races as a team showing their consistency in the early stages.</div>&... style="text-align: left;"><b... Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

The Golden Crown Series is back!

English 11.03.2026 - I always find myself thinking:<br>&... IS THE COOLEST A SERIES CAN BE?</b><br&... this is why I keep creating this series, every time I return to MRC: The Golden Crown Series.<br><... src="https://i.... alt="" align="none&quo... REASONS WHY THIS IS THE COOLEST SERIES EVER:</b></... OPEN SERIES</b><... allow every car on the race, but most especially for us to see the fastest beasts this game gives us in action (I'm talking PROTOTYPE, S... Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

The Changing Times

English 20.02.2026 - My how the game has changed. Back when I started many years ago! This game was full of players! Back in USA Nobody had a clue what to do. But In realty only a handful had a clue! The few they had those same people would laugh at even their mistakes. Today so many have learned how to get around the track Well. Thene slightly less know how to train well with a Career Driver. That winning is no longer a given for even the very best! We have to choose our season series well and plan from the ver... Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

World Team Championship! S64

English 05.02.2026 - <div><div style=""&g... src="https://i.... alt="" align="none&quo... style=""&g... to a new edition of the World Team Championship.</b&... style=""&g... style="text-align: left; background-color: rgb(255, 247, 221);"><i... href="https://a... title="Registration closes on the 10th of this month" target="_blank&... closes on the 10th of this month)</a><... style=""&g... style="... Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

Pegaso Flies Into 2026 as the Fourth Team on the Grid

English 01.01.2026 - Pegaso, Spain's Formula One Team, is about to start its seventh year in My Racing Career in a position it has never been in before. With a revitalised economy, thanks in large part to revenues that have grown by more than 40% over the last ten seasons, the Flying Horse can now afford to invest substantially in the current season's car or successfully combine two highly challenging projects, such as the chassis and gearbox. None of this would have been possible without a risky gamble on the ev... Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου

Which Series Will You Race In? Challange T64

English 22.12.2025 - <p data-start="152... data-end="369&q... has arrived.</b><br data-start="171... data-end="174&q... 71 of the season is here.<br data-start="203... data-end="206&q... that means only one thing: all series have come to an end.<br data-start="268... data-end="271&q... except the NASC Gold Cup, which thinks it’s a star and finishes whenever it feels like it.)</p> <p data-start="371... data-end="552&q... of all, congratulat... Εμφάνιση ολόκληρου του δελτίου
RUNTIME 0.029s - DB 0.002s - PHP 0.027s